Skip to main content

Biz kadınlar makyaj yapmayı ve farklı cilt bakım ürünleri denemeyi seviyoruz. Hepimizin daha çekici görünmek için küçük tüyoları vardır. Sürekli olarak gelişen kozmetik sektörü ve uçsuz bucaksız ürün yelpazeleri dolayısıyla aklımız da karışmıyor değil. Tüm bunların yanı sıra kendimizden sıkıldığımız, değişiklik istediğimiz dönemlerimiz de oluyor. En nihayetinde herkesin yüz şekli, uygulaması gereken makyaj teknikleri, güzellik ürünleri ve tercih ettiği renk tonları farklıdır. Öyleyse Latissim olarak bu içeriğimizde gönül rahatlığı uygulayabileceğin, asla pişman olmayacağın 2020 en iyi güzellik ürünleri ve önerilerimizi seninle paylaşalım.  

Işıltılı Bir Cilt  

İlk olarak senin de bildiğin gibi en çok dikkat edilmesi gerekilen konu temiz ve ışıltı bir cilde sahip olmaktır. Sorunlu bir cilt üzerine uygulayacağın her bir işlem seni olduğundan çok daha yorgun ve kusurlu gösterecektir. Her birimizin cilt tipi ne yazık ki aynı değil. O nedenle senden istediğimiz şey ilk olarak cildini tanımak olacaktır. Önce cildini tanımalısın, daha sonra cildine en iyi gelecek bakım ürününü yeterli miktarda ve düzenli bir şekilde kullanmalısın. Emin ol bakımlı cilt şahane bir makyaj işleminden çok daha çekicidir. 2020 yılında da 2025 yılında da en etkili güzellik önerisi bu olacaktır.  

Çok fazla fondöten ve allık uygulamak maalesef 2020 güzellik trendleri arasında değil. Belli belirsiz görünen, kusurlarını kolayca kapatabilecek, ince yapılı fondötenler tercih etmelisin. Makyajsız gibi görünmenin en kolay yolu su bazlı fondötenler kullanmaktır. İnce yapıları sayesinde hem cilt tonun eşitlenecek hem de daha ışıltılı görüneceksin.  

2020 Favori Fondöten Önerileri: Yves Rocher, Clinique Even Better NeutralNYX  Bare With Me Tinted Skin Veil 

 Doğal Kaş Görünümü  

Doğal kaşlar 2020 yaz aylarının en favori güzellik önerisi diyebiliriz. Kusursuz kaş şekilleri artık tarihe karışıyor desek yanlış olmayacaktır. Her geçen yıl değişen trendlere göre; yüz şeklimize en uygun olan kaş modelini uygulamaya çalışıyoruz. Ancak 2020 yılı yaz aylarında kaşlarını biraz oluruna bırakmalısın. Ne kadar çok doğal kaş efektini yakalayabilirsen o kadar akımı yakalamış olacaksın. Unutma; doğal görünüm 2020’nin en favori güzellik algısı olacak.  

Bir çoğumuz kaşlarımız ile sürekli uğraşmak ve şekil vermek zorunda kalıyoruz. O nedenle zamanla küsen kaşları tekrar eski haline gelmesini beklemek vakit alabiliyor. Kaşlarının daha gür ve doğal görünmesi için kaş kaleminden yardım alabilirsin. Son zamanların en favori kaş kalemlerini merak ediyorsan hemen birkaç öneride bulunalım.  

Kaş Kalemi Önerileri: Note Eyebrow Pencil Kaş Kalemi 03 Light Brown, Brow Wiz / Anastasia Beverly HillsFlormar Brow Pomade 

 Parlak Dudaklar 

Anlaşılan bu yıl yaz aylarında ışıl ışıl parlıyoruz. Cildimiz, kaşlarımız derken bu kez dudak bakımımıza da ekstra özen göstermemiz gerekecek. Parlak ve pürüzsüz görünen dudaklar diğer favorilerimiz arasına yerleşiyor. Cam gibi parlayan, herkesin gözlerini kamaştıracak ışıltılı rujlar bol bol göreceğiz. İster kırmızı, istersen nude renkleri tercih et. Hepsinin parlak renklerini kullanmalısın. 

Parlak Dudaklar İçin Ruj Önerileri: L’Oréal Paris Rouge Signature Lip Topper, Mac Lipglass, NYX Butter Gloss  

 Bu içeriğimizde sana 2020 İlkbahar / Yaz aylarının en favori güzellik ürünlerini ve önerilerini paylaştık. 2020 yaz ayları her zamankinden daha ışıltılı olacağı kesin. Ancak farkındaysan abartılı makyajlar yavaş yavaş yerini doğallığa bırakıyor. Demek ki; doğal ve ışıltılı görünüm için kendini bu sezona hazırlamalısın. Unutma; güzel olan sana ait olandır. Önce kendini sev, cildini çok sev… Sen kendini sevdiğinde kullandığın her güzellik ürünü her zamankinden çok daha fazla yakışacak. Daha fazla güzellik önerisi, favori makyaj ve bakım ürünleri için Latissim.com u takip etmeye devam et!

 

Latissim

Güzellik yolculuğunda yanında olarak içerikler ile bilgiler vermeye çalışıyoruz.

Yorum bırak

Don`t copy text!